Služby

Webové stránky

Podnikáte? A je Vaše firma vidět také na internetu? Víte, že internet využívá více než 7 Čechů z 10 a tento podíl stále narůstá? Že lidé stále častěji a častěji přistupují na internet také pomocí mobilního telefonu?

Pokud ještě webové stránky nemáte nebo jsou Vaše současné již zastaralé či nesplňují účel, svěřte tvorbu webových stránek profesionálům.

Jedná se o dlouhodobou investici a kvalitně zpracovaný web je základem úspěchu firmy na internetu. Rovněž slouží pro komunikaci se zákazníky, se kterými můžete skrze webové stránky komunikovat (sdělovat aktuality, zajímavosti, otevírací dobu apod.), oni mohou komunikovat s Vámi a vytvoří si k Vaší firmě bližší postoj.

Máme zkušenosti jak s tvorbou jednoduchých webových stránek, tak s rozsáhlými internetovými portály.

Chci webové stránky. Nabízená řešení
Webové stránky

Webhosting ZDARMA na 1 rok ke každému webu více

E-shopy

Prodáváte zboží nebo nabízíte služby, ale stále nemáte e-shop? A víte, že přes internet v roce 2013 nakupovalo 34 % obyvatel ČR a tento podíl stále narůstá tak, že nyní e-shopy využívá 10x více lidí než před 10 lety?

Investice do tvorby a správy e-shopu je velice důležitým rozhodnutím a každé solidní společnosti a měla by být dobře promyšlená. Profesionální, bezpečný, funkční a moderní e-shop nemůže být zdarma, pokud má být graficky i funkčně vytvořený Vám přímo na míru s ohledem na nabízený sortiment a Vaše cíle.

Pomůžeme Vám promyslet, co vše by měl Váš e-shop splňovat, jak by měl upoutat zákazníka, které funkce budete potřebovat, a které by pro Vás byly naopak zbytečné.

Vytvoříme Vám e-shop s moderním grafickým kabátkem využívající nejmodernější technologie s důrazem na kvalitu, spolehlivost a profesionální přístup.

Samozřejmostí je zachování vzájemné spolupráce a technická podpora i po předání a spuštění dokončeného e-shopu a otevřenost budoucím úpravám a rozšířením, které bezplatná řešení nemohou nabízet.

Chci e-shop. Nabízená řešení
E-shopy

Grafika

Potřebujete modernizovat vizuální styl Vaší společnosti nebo doposud žádný nemáte? Vypracujeme Vám profesionální logo (grafickou značku), které bude snadno zapamatovatelné, vizuálně jednoduché, bude vystihovat Vaši firmu, bude originální a v souladu s případnou již existující firemní identitou (CI) - logo je nedílnou součástí každé firmy a na jeho základě zákazníci společnost identifikují a vytváří si k ní asociace. Svěřte proto jeho tvorbu odborníkům.

Kromě loga dále tvoříme také reklamní tiskoviny pro Vaši prezentaci - například vizitky, letáky nebo hlavičkový papír.

Chci grafické služby. Nabízená řešení
Firemní předměty - corporate identity

SEO, SEM

Máte již existující webové stránky, ale nikdo Vám na ně nechodí? Chcete dosáhnout předních pozic ve fulltextových vyhledávačích na určitá klíčová slova nebo spojení?

Nabízíme Vám pomocnou ruku a pomůžeme Vám obsah webu upravit tak, aby byl více přátelský k vyhledávacím robotům, obsah byl formulovaný s ohledem na klíčová slova důležitá pro Váš byznys a zařídíme Vám případnou PPC reklamu.

SEO optimalizací získáte více návštěvníků, které díky zajímavě napsanému obsahu - Copywritingu - zaujmete a přeměníte na zákazníky. Máme zkušenosti s PPC reklamou a SEO optimalizací běžných webů i rozsáhlých webových portálů.

Reklama na internetu se dá měřit, využijte toho.

Chci SEO/SEM služby. Nabízená řešení
Google Analytics

Webhosting, domény

Každé webové stránky i e-shop musí mít nějakou URL adresu - doménu, na které je webová aplikace k dispozici. Kromě toho musí aplikaci zpracovávat nějaký stroj - výkonný server.

Našim klientům nabízíme webhosting s maximální rychlostí a dostupností. Náš samostatný výkonný server zajistí rychlé načítání webových stránek, jejich spolehlivý běh bez výpadků a umožňuje přizpůsobovat konfiguraci pro jednotlivé projekty.

Nabízíme Vám různé hostingové tarify podle náročnosti Vašich webových stránek i širokou nabídku domén.

Chci webhosting nebo doménu. Nabízená řešení
Webhosting

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám