Proč si zvolit právě nás?

Pokud si nás zvolíte jako dodavatele Vašich webových stránek nebo e-shopu, získáte profesionální řešení a dlouhodobého partnera při spolupráci na aktualizaci a obsahovém či funkčním rozšíření webových stránek.

Nabízíme Vám kompletní řešení webových stránek od úvodní analýzy až po spuštění webu a reklamy na internetu. Tvoříme moderní design, který zaujme a zároveň je přehledný a srozumitelný - podtrhuje klíčové navigační prvky a oblasti webu. Rovněž jsou naše webové stránky optimalizované pro vyhledávače (SEO), takže Váš web bude snadněji dohledatelný na internetu a nebudete se tak na něj chodit dívat pouze Vy, ale také Vaši potencionální zákazníci.

Králem webu je obsah. U námi tvořených webů, e-shopů a aplikací pomáháme s jeho tvorbou. Vytvoříme také intiutivní administrační rozhraní pro jeho správu.

Dbáme také na vysokou úroveň technického řešení. Aplikace testujeme, dbáme na rychlost načítání stránek, spolehlivost a bezpečnost.

Samozřejmostí je také spolupráce po spuštění webových stránek. O naše klienty se staráme a pomáháme jim řešit případné problémy či aktualizace na webu. Víme, že máme v rukou důležitou část Vašeho podnikání a věříme, že pro Vás budeme spolehlivými partnery a naše vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti.

Co získáte, když nám svěříte tvorbu Vašeho webu?

 
 

Svižné webové stránky na více zařízeních

Webové stránky musí mít rychlou odezvu, lidé totiž neradi čekají. Vytváříme webové stránky, které se rychle načítají na PC i mobilních zařízeních a tím se zvyšuje jejich použitelnost. Nebudete tak zbytečně přicházet o netrpělivé návštěvníky. Pokud navštívíte web s úmyslem dozvědět se potřebné informace a stránky se budou dlouho načítat, pravděpodobně web opustíte a přejdete na jiný – konkurenční.

Způsob, jakým jsou webové stránky vytvořeny, se projevuje jak u rychlých internetových přípojek desktopů či notebooků, tak u mobilních zařízení, kde může doba načítání rozhodnout o tom, jestli vůbec nechá návštěvník stránky načíst nebo raději odejde jinam.

 

Moderní grafické zpracování

Aby web upoutal a nepůsobil dojmem, že patří již neexistující společnosti, měl by odpovídat moderním trendům. My je stále sledujeme a používáme nové technologie, tvoříme moderní, čistý a líbivý design, který podtrhává klíčové informace na webu.

Grafika webových stránek vytváří první dojem, pokud nezaujme ta, pracně vytvořený kvalitní obsah návštěvník ani neuvidí. Návštěvníka webu by měla grafika zaujmout a upoutat. Jestliže bude grafický návrh webu přehledný a kvalitně zpracovaný, přiměje to návštěvníka strávit na webu delší čas a také jej zavede na Vámi požadovanou akci (registrace, objednávka, vyplnění formuláře apod.).

Při návrhu stránek se snažíme o moderní design s důrazem na použitelnost webu, jelikož se jedná o klíčový aspekt tvorby webových stránek. Web by měl být navržen ve Vašich firemních barvách a stylu (Corporate Identity), aby bylo na první pohled patrné, že je spojen s Vaší značkou.

Jestliže jednotný vizuální styl doposud nemáte, spolu s návrhem webu Vám k jeho vytvoření pomůžeme.

 

Web s moderními technologiemi

Při vývoji kvalitních webů využíváme moderní technologie a práce je zároveň naším koníčkem.

Neustále se vzděláváme a nebojíme se nových věcí. Věříme, že byste měli být spokojeni pouze tehdy, pokud bude Váš web spolehlivě funkční, přehledný a zabezpečený. Moderní technologie a způsoby vývoje nám splnění těchto kritérií umožňují.

 

Použitelné a přehledné webové stránky

Aby byly Vaše webové stránky úspěšné, musí se v nich umět uživatelé rychle zorientovat, nesmí příliš bloudit. Vytvoříme Vám moderní webové stránky s intuitivním ovládáním tak, aby měla Vaše investice do webu smysl. I rozsáhlé webové stránky mohou být přehledné.

Použitelný web by měl být přehledný, srozumitelný, jednoduchý, konzistentní a uživatel webu by měl bez větší časové ztráty nalézt, co hledá, aniž by u toho musel složitěji přemýšlet. Pokud tomu tak není, uživatel je zmatený a s největší pravděpodobností z webu po krátké chvíli odejde. Proto by měl být grafický návrh webu navržen tak, aby byl web přehledný, srozumitelný a uživatel snadno dosáhl svého cíle, který se bude krýt s cílem Vašim. Důležité prvky by měly být umístěny na dobře viditelných místech a vizuálně odlišené, abychom uživatelům pomohli s orientací a dovedli je k informacím, které hledají. S použitelností webu úzce souvisí přístupnost webových stránek.

 

„Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“  - Rothschild

 

Řešení přesně na míru

Váš business je v mnoha ohledech výjimečný. Spolu s Vámi provedeme analýzu potřeb a zrealizujeme nejvhodnější řešení. Konkurenční výhoda se může v on-line světě ještě podtrhnout.

Unikátní řešení vyvíjíme proto, abychom splnili vysoké nároky Vašeho businessu bez kompromisů. S univerzálním řešením byste o konkureční výhodu mohli přicházet.

 

Přístupné webové stránky

Dobrý web by měl být přístupný i zrakově indisponovaným lidem, pro některé zadavatele je to povinnost. Vytvoříme Vám webové stránky, které budou splňovat pravidla přístupnosti webu a nebudete tak zbytečně přicházet o návštěvníky.

Přístupný „bezbariérový“ web umožní handicapovaným uživatelům (převážně zrakově či pohybově postižení) bez větších překážek a problémů webové stránky efektivně používat. Díky přístupnému webu přivedete na své stránky více návštěvníků. Web bude pro handicapované uživatele přívětivý, a tak snadno dosáhnou cíle (naleznou požadované informace nebo u Vás nakoupí zboží).

Přístupný web je rovněž lépe dohledatelný ve vyhledávačích, protože je dobře přístupný také robotům (robot-friendly - pro roboty, kteří vidí pouze textový obsah je web čitelnější, a proto takové stránky rádi indexují; jednoduše kontextu webu lépe rozumí).

Přístupnost webu je také otázkou etiky. Webové stránky veřejné správy musí dokonce pravidla přístupnosti splňovat ze zákona.

 

Optimalizované webové stránky

Pokud si necháte vytvořit web, jestliže to myslíte vážně, pořádně si promyslete, komu jeho tvorbu svěříte. Při snaze maximálně šetřit mohou přijít Vaše vynaložené prostředky na zmar, protože vytvořený web či e-shop bude pomalý, nepřehledný, nezabezpečený, plný chyb, nepřístupný jak vyhledávačům, tak uživatelům mobilních zařízení či zdravotně postiženým.

My se na optimalizaci webových stránek pro vyhledávače standardně zaměřujeme již při samotném návrhu, vymýšlení navigačních prvků, druhu a názvů podstránek. Rovněž nabízíme kvalitní aplikaci s rychlou odezvou, která je mimo reálných uživatelů také velice důležitá i pro oblíbenost mezi vyhledávači.

Optimalizujeme Vám webové stránky na hledaná klíčová slova, aby byl Váš web dohledatelný ve fulltextových vyhledávačích (Google, Seznam).

 

Responsivní webResponsivní webdesign

Stále více uživatelů přistupuje na webové stránky nebo e-shopy pomocí mobilního zařízení (mobilní telefon nebo tablet). Tato zařízení mají menší displej, ovládají se dotykem a mívají k dispozici pomalejší internetové připojení než stolní počítače či notebooky.

Pokud uživatel navštíví klasické webové stránky na mobilním zařízení, musí si upravit obsah vzhledem ke svému mobilnímu zařízení a viewport posouvat do stran, aby si mohl například přečíst článek nebo prohlédnout produkty v e-shopu. Tento způsob práce s webovými stránkami je značně nepohodlný, dochází k nechtěnému procházení skrze navigaci, web je pomalý a v krajním případě může donutit odchod zákazníka ke konkurenci.

My se snažíme veškeré webové stránky optimalizovat pro rychlé načítání také na mobilních zařízení a u každého webu Vám nabídneme tzv. Responsivní webdesign. Jedná se o způsob tvorby webových stránek, které se přizpůsobí displeji zobrazovacího zařízení (monitor, tablet, mobilní telefon, televize). Jednotlivé prvky na stránce se dynamicky zmenšují, přemisťují nebo méně důležité prvky se na určitých displejích nezobrazí vůbec. Stránky tak zůstanou přehledné a čitelné na jakémkoliv zařízení.

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám