SEO optimalizace

  • on-page
  • off-page (linkbuilding)
Google Analytics

od 1 950 Kč

Chci SEO optimalizaci. Poptávka

 

Chcete, aby se Váš umisťoval na lepších pozicích ve vyhledávačích? Chcete zvýšit návštěvnost Vašeho webu nebo e-shopu? Nabízíme Vám služby a požadovaných výsledků Vám pomůžeme dosáhnout.

Optimalizace pro vyhledávače - Search Engine Optimization

Optimalizaci provádíme pro dosažení předních pozic ve fulltextových vyhledávačích (zejména Google a Seznam) na určitá klíčová slova či spojení. Technika označovaná jako SEO je dlouhodobý proces, který se musí neustále sledovat a provádět úpravy, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Optimalizuje totiž také Vaše konkurence a mění se algoritmus vyhledávačů.

Na úplném začátku provedeme analýzu klíčových slov která lidé nejvíce vyhledávají a na která cílí Vaše konkurence. Tu musíme poznat a reagovat na ni. Až se nám podaří najít vhodná klíčová slova, můžeme začít provádět samotnou optimalizaci on-page a off-page SEO. Pokud bude úspěšná, na Váš web začne chodit více návštěvníků, ze kterých se posléze mohou stát Vaši zákazníci. Klíčová je také úprava obsahu a struktury (viz. SEO On-page níže) a tvorba kvalitních textů (Copywriting) či úprava Vámi dodané texty do poutavé a SEO podoby Copyediting.

SEO On-page

On-page optimalizace spočívá především v úpravě nadpisů, podnadpisů, titulků stránek a zvýraznění klíčových slov v textu tak, aby byl Váš web lépe dohledatelný ve fulltextových vyhledávačích. Pro dobrou on-page SEO optimalizaci je velice důležitá také správná struktura stránek a správně napsaný obsah, kterým se zabývají techniky Copywriting a Copyediting.

Pokud si necháte vytvořit webové stránky nebo e-shop od nás, základní SEO optimalizaci on-page Vám provedeme ZDARMA (domluvíme se s Vámi na vhodné struktuře, navigace, titulcích stránky a nadpisech).

SEO Off-page (linkbuilding, PR články)

Pro maximální efekt SEO optimalizace je důležité působit také mimo Váš web. Aby fulltextové vyhledávače lépe hodnotily Vaše webové stránky nebo e-shop a tak jej umisťovaly na vyšší pozice v SERP, musí se o Vašem webu hovořit na dalších stránkách.

Za tímto účelem vytváříme PR články, tedy články nějakým způsobem propagující Vaši firmu nebo konkrétní produkt či službu. Tím využíváme Vaše klíčová slova. Z těchto textů pak odkazujeme na Váš web, čímž pomáháme vyhledávacím robotům snáze pochopit Váš web v souvislosti se zveřejněným článkem.

Zároveň také dochází ke zvyšování povědomí o propagované značce mezi uživateli internetu, převážně pak v případě zveřejňování PR článků na významnějších místech či v médiích.

Propojujeme tak psaní kvalitních PR článků se starší technikou zvanou linkbuilding, jelikož samotné zpětné odkazy spolu s nekvalitním článkem na stovkách různých katalogů vyhledávače dnes již začínají ignorovat.

Nabídka marketingových služeb

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám