Grafika

Profesionální grafické ztvárnění je velice důležité pro upoutání pozornosti Vašich potencionálních zákazníků. Na základě grafiky si lidé mohou udělat vlastní představy o důvěryhodnosti firmy, grafika by proto měla působit moderním a čistým dojmem.

Soustředíme se na moderní, jednoduchý, barevný a čistý design. Vytváříme převážně webovou grafiku, ale rovněž profesionální logo a firemní tiskoviny (letáky, vizitky).

Vše vytváříme v souladu s Vaší firemní identitou (Corporate Identity) a pokud ještě vlastní firemní identitu nemáte zavedenou, pomůžeme Vám ji vytvořit, neboť se jedná o důležitá pravidla vizuálního vzhledu pod kterým vystupujete a na základě kterého si lidé spojují Vaši firmu s webovými stránkami, e-shopem, logem, letáky apod.

Nabídka grafických prací

 
Reklamní materiály

Reklamní materiály

Vypracujeme Vám reklamní tiskoviny pro prezentaci Vaší firmy. Tiskoviny jsou i přes rostoucí vliv virtuálního prostoru stále nedílnou součástí reklamy. Na letácích informujete například o službách které poskytujete nebo o akčních výrobcích. Vizitkou se představujete ostatním firmám nebo důležitým osobám, se kterými máte zájem navázat obchodní vztah. 

Všechny tyto firemní tiskoviny by měly mít jednotný vizuální styl, který je definovaný v grafickém manuálu a vytváří Vaší firemní identitu (CI).

Vytváříme loga, letáky, vizitky, hlavičkové papíry, ale i návrhy na potisk textilu či předmětů a dodávku těchto potisknutých předmětů Vám také můžeme zajistit.

 

Logomanuál

Grafická značka

Při návrhu grafiky dbáme na Vaši existující firemní identitu, snažíme se, aby naše grafika co nejvíce odpovídala a na první pohled byla spjata s Vaší firmou.

Za nejdůležitější součást firemní grafiky považujeme logo, které Vám navrhneme tak, aby bylo snadno zapamatovatelné, vizuálně jednoduché a originální. Vypracujeme Vám textové, grafické nebo kombinované logo, vč. grafického manuálu.

 

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám