SEO, SEM

Chcete dosáhnout předních pozic ve fulltextových vyhledávačích na určitá klíčová slova nebo spojení?

Pro zlepšení pozic Vašich webových stránek či e-shopů nabízíme služby SEO (optimalizace pro vyhledávače) a SEM (marketing ve vyhledávačích). Mimo to nabízíme i samostatné služby pro úpravu textů - copywriting a copyediting.

Pomůžeme Vám upravit obsah a strukturu Vašeho webu či e-shopu tak, aby byl SEO-friendly, aby mu dokázaly fulltextové vyhledávače lépe porozumět a aby stránka obsahovala přiměřenou penetraci klíčových slov s ohledem na sémantiku stránky. Díky tomu se bude Váš web umisťovat na lepších pozicích v SERP.

Nabídka marketingových prací

 

Google AdWords

PPC kampaně

Pokud chcete investovat finance do internetového marketingu, velmi účinným médiem je PPC reklama ve fulltextových vyhledávačích.

Vytvoříme pro Vás inzeráty a vybereme vhodná klíčová slova, na která se bude uživatelům fulltextových vyhledávačů zobrazovat Vaše reklama s ohledem na vybrané parametry (počítače, mobilní zařízení, regiony, jazyky, ...), tedy Vaší cílové skupině.

Zobrazení reklamy nic nestojí, platíte až tehdy, když uživatel na reklamu klikne a projeví tak zájem o Vaši činnost. Kampaň se musí neustále sledovat a kontrolovat, aby byla co nejefektivnější a měla vysokou návratnost investic.

Jedná se o velice účinnou reklamu, protože lze přesně cílit na konkrétní zákazníky a velmi snadno sledovat chování a postup zákazníků a na základě cílů (konverzí) zjišťovat, jaký má pro Vás reklama efekt a kolik zaplatíte za jednoho zákazníka přivedeného PPC reklamou. 

 

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám