Vlastní webhosting

  • provozujeme vlastní výkonný server
  • maximální rychlost aplikací
  • maximální dostupnost aplikací
  • automatická záloha dat
  • zabezpečené služby SSL, firewall, antivir
  • PHP 5.5, MySQL 5.5, Sphinx
Webhosting

od 400 Kč/rok

Chci webhosting. Poptávka

Pro drtivou většinu webových stránek, e-shopů a aplikací není potřeba zřizovat celý samostatný server, neboť výkon samostatného serveru by byl zcela zbytečný a jeho provoz drahý (v řádech tisíců korun měsíčně) a pro Váš web by to nemělo smysl.

Vhodným řešením je na jednom takovémto serveru provozovat několik různých webů, aniž by se to negativně projevilo na výkonu jednotlivých webových aplikacích. Jedná se o tzv. sdílený webhosting.

Provozujeme vlastní server a umožňujeme provoz webů za ceny v řádech desítek korun měsíčně, jelikož výkon serveru postačuje na provoz od jednotek až po desítky webů současně.

Data uložená na serveru jsou v bezpečí, server je umístěn v datacentru s parametry:

 

S výběrem vhodného tarifu Vám poradíme podle náročnosti a potřeb Vašeho webu tak, abyste zbytečně neplatili za výkon který nebudete využívat a zároveň Vás upozorníme, pokud byste vyžadovali příliš poddimenzovaný tarif.

Pokud si od nás necháte vytvořit webovou aplikaci (webové stránky, e-shop, aplikace na míru), důrazně Vám doporučíme její provoz na našich serverech, jelikož pouze tak Vám můžeme stoprocentně zajistit její bezproblémový provoz, správnou funkčnost, speciální požadavky (např. Sphinx Search) a bezproblémové aktualizace. Pokud byste se rozhodli pro vlastní zajištění webhostingu, nemůžeme Vám garantovat bezproblémový provoz všech částí a modulů aplikace v důsledku jiného nastavení serveru a softwarového vybavení.

 

Nabízené webhostingové tarify

Webhosting Vizitka 400 Kč
Základní webhosting 950 Kč
Optimální webhosting 1 450 Kč
Prémiový webhosting 2 950 Kč

 

Nabídka webhostingových služeb

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám