Tiskoviny

  • vizitky (firemní i soukromé)
  • letáky (od formátu A2 až A6)
  • hlavičkový papír
Firemní vizitky

od 950 Kč

Chci vytvořit reklamní tiskoviny. Poptávka

Chcete vytvořit firemní propagační tiskoviny pro Vaši prezentaci, jako například letáky, vizitky, hlavičkové papíry nebo grafiku na potisk textilu či reklamních předmětů?

I v době sílícího vlivu internetu a zvětšujícího se kyberprostoru jsou tiskoviny stále nedílnou součástí reklamy. Většina větších firem stále využívá reklamní letáky, na kterých informují například o nových či zvýhodněných službách či produktech, nové pobočce, výroční akci apod.

Zástupci těchto firem se stále představují vizitkou, která dnes většinou obsahuje jméno, firmu, logo, základní kontakty a odkaz na webové stránky zastupované společnosti, to vše v souladu s Corporate Identity.

Zaměstnancům se stále dodávají oděvy s reklamním potiskem (logo a případně slogan společnosti), ať už se jedná o montážní dělníky, bezpečnostního agenta nebo ředitele společnosti - to vše pro jasné označení, se kterou firmou mají ostatní tu čest.

Všechny tyto firemní tiskoviny by měly mít jednotný vizuální styl, který je definovaný v grafickém manuálu a vytváří Vaší firemní identitu. Díky té se odlišíte od konkurence a Vaši zákazníci Vás snadno identifikují.

Letáky

Nejžádanějšími reklamními tiskovinami je tvorba letáků.

Graficky Vám vypracujeme jednostranné nebo oboustranné letáky od velkého formátu A2 až po formát A6.

Tištěné letáky jsou v současnosti stále více nahrazovány digitální formou v podobě bannerové reklamy nebo newslettery, které rozesílají majitelé webových stránek a e-shopů svým zákazníkům. Tato skutečnost je dána hlavně tím, že se trh stále více přesouvá na internet, kde je možné oslovit více lidí, daleko lépe cílit svoji reklamu a hlavně na internetu je snadné měřit úspěšnost reklamních kampaní. Přesto je marketing formou letáků stále populární, zejména při regionálním cílení např. na speciální nabídku menu v restauraci.

Jestliže se rozhodnete vynechat reklamu prostřednictvím letáků a chcete vyvíjet marketingové aktivity pouze na internetu, doporučujeme Vám PPC reklamu (vhodné zejména pro e-shopy či společnosti podnikající pouze na internetu).

Nabídka grafických prací

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám