Rozsáhlý web

  • nestandardní řešení
  • programování funkcí na zakázku
  • Webhosting a doména ZDARMA na 1 rok
Rozsáhlé webové stránky

individuální cena

Chci webové stránky na míru. Poptávka

 

Potřebujete zcela individuální robustnější řešení webových stránek? Plánujete vlastní start-up nebo chcete web, který není příliš standardní? Chcete nabízet vlastní aplikace z běžného webového prohlížeče?

V tom případě Vám nabízíme spolupráci a pokud budete mít zájem, pomůžeme Vám i s promýšlením Vašeho plánu. Připravíme pro Vás grafické návrhy a naprogramujeme prototypy speciálních funkcí, které budete vyžadovat. Nechceme spouštět nepromyšlené, nedořešené nebo nepochopené aplikace.

Jako rozsáhlé weby chápeme například inzertní servery, realitní servery, aukční portály, firemní katalogy, úvěrové a finanční aplikace, autobazary a jiné webové aplikace na míru Vašim konkrétním požadavkům.

S rozsáhlými portály máme vlastní zkušenosti a můžeme Vám nabídnout profesionální, vyspělé a moderní řešení, na kterém můžete bez překážek stavět Váš byznys. I tyto rozsáhlé webové portály budete moci snadno spravovat z prostředí administrace našeho flexibilního redakčního systému Maja Comans, který umožňuje modularitu, zajišťuje bezpečnost a rychlou odezvu webových aplikací a můžeme tak i tyto specifické aplikace stavět na robustním a ověřeném základu.

Ostatní balíčky webových stránek

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám