Jednoduchý web

  • Webhosting a doména ZDARMA na 1 rok
Jednoduché webové stránky

od 24 950 Kč

Chci webové stránky na míru. Poptávka

 

Chcete, aby mohli Vaši zákazníci i potencionální zákazníci na internetu dohledat informace o Vaší firmě? Chcete se jim pomocí internetu představit? Chcete jim ukázat, že jdete s dobou a Vaše firma opravdu funguje?

Jednoduchý web je pak pro Vás vhodným řešením. Umožňuje Vám publikování obsahu až na 10 podstránkách. Graficky je zpracujeme v moderním a přehledném stylu spolu s využitím moderních technik a technologií. Web pak upoutá pozornost Vašich zákazníků a budete v nich vyvolávat dojem, že Vaše firma opravdu funguje a že se před nimi neschováváte.

Vašim zákazníkům můžete poskytovat základní informace o Vašem podnikání, nabízených službách či zboží, informovat je o aktualitách, umožnit jim komunikaci prostřednictvím formulářů a ukázat jim prostřednictvím grafického zpracování a fotogalerií, jak Vaše firma vypadá.

Obsah webu můžete sami snadno spravovat prostřednictvím našeho vlastního redakčního systému Maja Comans, který je uživatelsky jednoduchý a v případě potřeby snadno rozšířitelný o další funkce. Vaše webové stránky budou navíc SEO-friendly, rychlé a bezpečné.

Ostatní balíčky webových stránek

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám