SEM (PPC reklama)

  • vytvoření kampaně
  • správa kampaně
  • Google Adwords, Sklik
Google AdWords

od 750 Kč

Chci PPC reklamu. Poptávka

 

Chcete-li být na internetu úspěšní, musíte nabízet kvalitní obsah a musíte být vidět. Klíčovým marketingovým nástrojem na internetu je PPC reklama.

Jedná se o reklamu, která se zobrazuje uživatelům ve vyhledávačích v kontextu s dohledávanými informacemi. To znamená, že se PPC reklama zobrazuje cílové skupině, která má o Vámi nabízené služby nebo produkty opravdu zájem. Zobrazení reklamy nic nestojí, platíte až tehdy, když uživatel na reklamu klikne (odtud PPC - reklama za proklik). Platíte tedy až v případě, kdy uživatel projeví zájem o Váš inzerát. Vaše kampaně budeme neustále monitorovat, aby byly co nejefektivnější a splňovaly požadovanou návratnost investic.

Jedná se velice účinný typ reklamy, jelikož je možné přesně cílit na konkrétní zákazníky. PPC reklama je velmi dobře měřitelná (na rozdíl od jiných médií jako např. tištěná reklama, rádio nebo TV) a relativně levná oproti bannerové reklamě (PPV), kde platíte za počet zobrazení bez ohledu na skutečnost, jestli má uživatel o Váš inzerát opravdu zájem nebo ne.

Tvorba s správa úspěšné PPC kampaně vyžaduje určité zkušenosti a nutnost průběžného monitorování, jelikož při nesprávném nastavení, špatně zvolených klíčových slovech a typů shody, chybně sepsaných inzerátech, opomenutí vyloučených slov nebo nesprávnou langing page. Jestliže kampaň podceníte, může se výrazně prodražit.

Aby byla PPC kampaň úspěšnější, v některých případech Vám doporučíme nejdříve provést úpravu nepřehledné struktury, navigace či vzhledu webových stránek. Potřebujeme přece návštěvníka (za kterého navíc platíte) udržet na Vašem webu a splnit stanovené cíle.

Jak probíhá vytvoření a správa PPC kampaní?

 

Nabídka marketingových služeb

Potřebujete poradit? Nebo máte otázky, na které byste se nás rádi zeptali? Napište nám